Collagenové gely

přípravky si můžete zakoupit či objednat     u mě v salonu

Collageny firmy Iven Cosmetics
dosahují nejvyšší kvality, jsou zaměřeny pro všechny věkové kategorie s přihlédnutím na jejich typ pokožky. Kolagen jako aktivní látka je dnes z nejdražších, nejúčinnějších a nejmodernějších surovin v kosmetickém průmyslu vůbec.
🌹🧴💆‍♀️🧴🌹


Typy collagenových gelů:

Obličejové: 

🍀1)Collagen speciál-
Za přítomnosti zvýšeného množství účinné látky kolagenu a kyseliny hyaluronové dochází k fantastickému liftingovému efektu a zpevnění pokožky. Je určen pro typ pleti jevící známky únavy a ochablosti. Pleť, která potřebuje dosáhnout opětovného zpevnění. Účinný proti vzniku vrásek a zároveň první pomocí při jejich redukci.
🍀2) Collagen pro suchou-
Vysoce účinný přípravek pro zralou a suchou pokožku. Hloubkově hydratuje, zpevní a zvláční Vaši pleť. Díky obsaženým složkám (Collagen, Butyrospermum Parkii Buter) účinně posiluje kolagenová vlákna a působí proti pnutí pokožky. Jeho účinky jsou nejefektivnější prevencí proti vzniku vrásek a zároveň první pomocí při jejich redukci. Gel má vysoké regenerační, zpevňující a zvláčňující účinky.
🍀3) Collagen pro mastnou pleť-
vyvinutý pro mastnou, problematickou, aknózní pleť. Díky obsaženým složkám pleť hydratuje a účinně posiluje kolagenová vlákna. Přítomné aktivní látky (Argania Spinosa, Serenoa Serrulata, Sesamum Indicum) potlačují činnost mazových žláz, čímž redukují nadměrné promašťování. Kůže tak neprodukuje nadměrný maz, který způsobuje lesk pleti. Gel je účinnou prevencí proti vzniku vrásek.
🍀4) Collagen speciál s elastinem -
Přípravek určený pro náročnějšího spotřebitele. Pokožce jsme schopni dodat zvýšenou hydrataci díky chemické reakci, kdy molekula kolagenu je schopna na sebe navázat velké množství molekul vody. Zároveň právě aktivní látka kolagen účinně posiluje přirozené kolagenové vlákna a obsažený elastin zase vlákna elastinová. Tím se zpomaluje přirozený proces stárnutí pleti!


Tělové: 

🍀5) Body kolagen-
kolagenový tělový gel.
Je ojedinělým nadstandardním gelem v péči o pokožku těla. Mimo samostatnou účinnou látku kolagenu obsahuje i mnoho dalších, jako jsou například kyselina hyaluronová, sojové proteiny, mléčné lipidy, antioxidant tohoferol a ceramidy. Tato vyjímečná kombinace poskytuje pokožce těla maximální hydrataci a regeneraci.
🍀6)Body Collagen proti celulitidě-
Jedinečný tělový gel s vysoce efektivním složením aktivních látek, působící proti vzniku celulitidy, případně její minimalizaci. Výtažky z kofeinu aktivují spalování tuků již během 3 týdnů. Zároveň je vhodný i pro elektro-kosmetické ošetření pokožky těla.