Kosmetická masáž

obličeje krku a dekoltu

Patří mezi nejúčinnější úkony v kosmetice, můžete si jí dopřát jako samostatný úkon, nebo při kosmetickém ošetření (kde je kratší, při zakončení kosmetického ošetření) .

Během ošetření je třeba absolutního klidu, kdy jsou mimické svaly uvolněné. Gradační křivka masáže pomalu stoupá, intenzita masáže se stupňuje a ke konci opět klesá. Masáž působí na vrásky vzniklé únavou, aktivuje výživu pleti a zvyšuje tonus. Účinek je trvalý jedině tehdy, provádí- li se masáž pravidelně. Kůže získá svěží vzhled, zvyšuje se prokrvení. Dochází k uvolňování mazových a potních žláz. Podporuje se látková výměna a usnadňuje se odplavení nežádoucích produktů tkáňového metabolismu.

Zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu.

Na konci masáže dochází k celkové relaxaci. Při ošetření je také důležitá masáž dekoltu, která zajišťuje pružnost, vypnutí kůže, dodání výživy pleti, prokrvení. Součástí je také lehká masáž trapézu.

Doba masáže: 30 minut

Cena jako samostatný úkon: 400 

Používám kvalitní speciální oleje, určené pro obličejovou masáž, které podpoří i látkovou výměnu, tvorbu kolagenu a liftingový efekt, napomáhají ke zjemnění vrásek.