Masážní

oleje

K masážím používám kvalitní oleje:

Rostlinné oleje lisované za studena (LZS) značky Saloos:

Pravidelná péče o pokožku ­vtíráním do kůže a masáží pomáhá správně zvolený olej pokožku regenerovat, zachovat její pružnost, pevnost a vláčnost, obnovovat přirozený lipidový filtr a podporovat přirozenou hydrataci pokožky. Péče o vysušenou a problematickou pokožku ­oleje zlepšují stav pleti při kožních problémech, při akné, ekzému a lupénce. Beze zbytku se vstřebávají, pokožku nezatěžují a podporují její přirozený ochranný filtr.

Masážní oleje Tomfit - minerální, základní:

Základem je minerální olej bez parfémů, barviv a konzervantů, který působí příznivě na pokožku. Svým složením je vhodný jak na kosmetickou masáž obličeje krku s dekoltu, tak pro sportovní a rehabilitační masáž celého těla. Je možné do něj přidávat bylinné extrakty a esence. Další oleje značky Tomfit mají široký výběr - např. oleje s přidáním bylinných extraktů nebo silic, vůní, nebo oleje rostlinné. Používají se ve wellness centrech, masážních a kosmetických salonech.

Vůně PURE FIJI

Vůně Pure Fiji přidávám do masážních olejů, znásobuje příjemný pocit z masáže a navodí pocit exotiky.                                                  Nabízí kompletní řadu přírodních kosmetických produktů s obsahem unikátních rostlinných výtažků. Exotické rostliny jsou na ostrovech Fiji sbírány ručně, aby byly zachovány všechny jejich živiny a zaručena nejvyšší kvalita. Společnost Pure Fiji Vám přináší to nejlepší z těchto starobylých tradic v kombinaci s pokročilou technologií pro dnešní přírodní péči o tělo.